Якщо Ви зайшли на наш сайт, то, найімовірніше, Вам не байдуже таке поняття, як охорона навколишнього середовища. Це питання дуже важливе і для нас. Саме тому, коли на початку 2000-х років в нашій країні почався справжній бум приватного будівництва, ми зайнялися питанням очищення стічних вод.

У той час стали масово завозити нові сучасні будівельні матеріали і обладнання для інженерних систем. Залишалося невирішеним тільки питання очищення каналізаційних стічних вод. Як і 50 років тому, основним варіантом влаштування каналізації залишалася вигрібна яма без дна, слово "Автономна каналізація" сприймалося в дивину. При великій щільності забудови така ситуація стала нести серйозну загрозу для здоров'я людей.

У ті роки на українському ринку ще не було виробників малих очисних споруд, і ми стали шукати відповідне обладнання за кордоном. Нами були вивчені пропозиції безлічі торгових марок. Основними критеріями при виборі партнера були: якісна і надійна робота обладнання, мінімум уваги з боку користувача при експлуатації установок, доступна ціна і популярність виробника на європейському ринку. Нами були апробовані вироби французького, чеського, словацького виробництва. Після тривалих пошуків ми зупинилися на обладнанні польської фірми “Eko Roto”. В процесі роботи воно показало себе як найпростіше, а, отже - найнадійніше і вимагає мінімального обслуговування. Устаткування для очищення стоків цієї фірми успішно реалізується в багатьох країнах Європи.

Важливим фактором при прийнятті рішення на користь партнерства з Eko Roto була і вельми демократична ціна цього виробника.

Спочатку фірма «Еколайн» представляла собою організацію, що складається з двох чоловік. Але для розвитку потрібний більший ресурс, і компанія стала розвиватися. Зараз у нашому штаті є фахівці всіх профілів - менеджери, інженери, монтажники. Все це дозволяє нам надавати послуги очищення стічних вод по всій території нашої країни.

За 19 років роботи нами реалізовано понад 4400 проектів будівництва автономних очисних споруд. За участю наших фахівців устаткування для очищення стоків встановлено і успішно працює на десятках баз відпочинку, санаторіїв і пансіонатів в Карпатах, Криму, Одеському регіоні.

У котеджних містечках «Золоче» сел. Вишеньки Бориспільського р-ну; «Іванковичі» сел. Іванковичі Васильківського р-ну; «Наше містечко» с. Тарасівка Києво-Святошинського р-ну; «Мон-шале» с.Підгірці Обухівський р-н; «Дніпрова хвиля» Конча Заспа та інших нами змонтовано і находяться на обслуговуванні понад 600 установок очистки господарсько-побутових стоків

Поряд з обладнанням для господарсько-побутових потреб, великим попитом на ринку промислового будівництва користуються наші установки для очищення зливових вод, так звані сепаратори нафтопродуктів. На більш ніж 400 автозаправних станцій, паркінгах, автомийках, логістичних центрах і т.п. встановлено подібне устаткування. Нашими партнерами в даному сегменті виступають лідируючі будівельні компанії України: "Автобансервіс", "Кнауф Гіпс», "Укрметрстандарт", "Газ-Груп", "Арсан-Буд" м Київ, «Львівнафтогаз», «Еврооснова», "Галнафтогаз" Львів, «ТЕС» Крим, «Стандартпарклайф» г. Одесса, «Кельма Плюс» Харків, «ИПФ Спецтехстрой» м.Донецьк, "Техенерготрейд" Бровари, фірма «Догуш» ( термінал в аеропорту «Бориспіль») і багато інших.

Те, що ми робимо, виправдало себе. Зараз ми вже маємо право говорити про це. Адже більш ніж за десять років, протягом яких функціонує наше обладнання, нарікань на його роботу не було.

За ці роки ми придбали неоціненний досвід, так як кожен об'єкт, незалежно від масштабу, індивідуальний. Наші напрацювання вже перевірені часом. Ми виростили своїх фахівців і придбали надійних партнерів. Ми раді тому, що багато наших конкурентів йдуть второваним нами шляхом, в своїй роботі, популяризують інформацію, здобуту і напрацьовану нами, використовуючи наші креслення, схеми, фотографії. Все це свідчить лише про одне - ми займаємося корисною справою, наш досвід цінний, наша робота потрібна. В даному контексті ми б швидше говорили про однодумців - людей, одержимих тієї ж ідеєю, що і ми - турботою про екологічне благополуччя нашої країни. Тому ми завжди відкриті для партнерства, співпраці і здорової конкуренції.

Спочатку 2000-х ми поставили перед собою благородну мету - зробити все можливе для збереження природних ресурсів нашої країни. І ми раді тому, що нам вдалося зробити чимало в цьому напрямку.

Зворотній зв'язок

    Ecoline

    Kyiv

    Графік роботи

    • Понеділок - П'ятниця з 9:00 до 18:00
    • Субота - Неділя Вихідний