go back Назад

Оптимальна пропозиція для приватного будинку

DELFIN PRO 6
DELFIN PRO 6
6 чоловік
DELFIN PRO 12
DELFIN PRO 12
12 чоловік
DELFIN PRO PREMIUM
DELFIN PRO PREMIUM
24-300 чоловік

Переваги установки:

Процес очищення стоків проходить три послідовні етапи:

1. Первинний відстійник Об'єм: PRO6 - 1,36 м3, PRO12 - 2,19 м3. У першій камері, за допомогою методу декантування, здійснюється осадження грубих зважених часток, внаслідок чого на дні септика утворюється осад. Забруднення органічного типу очищаються завдяки анаеробному бродінню, за рахунок анаеробних бактерій для яких органічні нечистоти є джерелом харчування і підтримки життєдіяльності. Невеликі порції активного мулу, що надходять з вторинного відстійника, дозволяють швидше розкласти білки, жири і азотовмісні сполуки.

2. Аераційна камера Обєм: PRO6 - 0,66 м3, PRO12 - 1,23 м3. За допомогою нагнітання повітря компресором в аеротенках відбувається насичення стоків киснем, внаслідок чого активізується процес нітрифікації - розкладання проміжних з'єднань на нітрати і нітрити. завдяки використанню технології MBBR (Moving Bed Biofilm Reactor) площа для кріплення (розмноження) аеробних бактерій збільшується в 1 тисячу разів - більше 500 біофільтрів в станції PRO6 і понад 1000 в аеротенку PRO12.

3. Вторинний відстійник Об'єм: PRO6 - 0,60 м3, PRO12 - 1,08 м3. Дефіцит кисню, в процесі відстоювання стоків, які пройшли два етапи очищення, дозволяє запустити процес денітрифікації - відновлення нітритів і нітратів до вільного азоту, який виділяється в атмосферу. Автоматичними циклами, через два встановлених аерліфтів, відбувається перекачування активного мулу в первинний відстійник і аераційну камеру, що істотно прискорюють процес очищення стоків. Станція забезпечує очищення стоків на 98%.

Шафа управління

На відміну від аналогів, вся автоматика в аеротенках «DELFIN» винесена за корпус і не знаходиться у вологому і агресивному середовищі очисної споруди. Шафа управління складається з блоку управління і компресора. Всі процеси протікають в станції і не вимагають втручання користувача: від перекачування аероліфтом між камерами до переходу в режим очікування. Локальні очисні споруди «DELFIN» мають дуже низьке енергоспоживання - 0,36 кВт на добу. Завдяки автоматиці, при надходженні або відсутності надходження стічних вод, мікропроцесорний контролер обирає оптимальний режим роботи «День / Ніч / Пауза». Щиток автоматики обладнаний системою сигналізації, що дозволяє сповіщати про порушення в роботі станції і завчасно вжити необхідні заходи щодо усунення збою. Компресор обладнаний системою обігріву, що дозволяє стабільно працювати в режимі підвищеної вологості і в зимовий період. Автоматика представлена ​​кращими світовими брендами і має гарантію на 2 роки.

Чому саме «DELFIN»?

Установки мають посилений жорсткий корпус з поліетилену, що дозволяє монтувати їх на глибину до 1,5 м. Всі станції виготовлені і протестовані в Євросоюзі. При купівлі обладнання Ви отримуєте сертифікат від виробника. На відміну від станцій біологічної очистки установки серії PRO не вимагають постійного проживання для підтримки популяції бактерій активного мулу. У разі тривалої відсутності стоків, система автоматично переходить в «режим очікування» і не вимагає додаткових дій з Вашого боку. Всі процеси автоматизовані, а в разі відключення електроенергії установка продовжить роботу в якості трьохкамерного септика. Завдяки системі оповіщення, Ви завчасно будете повідомлені про можливі випадки порушення режимів роботи, виявленні несправностей. У наших системах патрубки для перекачування рідин збільшеного діаметру, що дозволяє уникати їх засмічення і зниження ефективності процесу очищення. Технологія MBBR дає можливість проводити очищення стоків значно швидше і якісніше будь-яких аналогів на ринку.

Поділись з друзями

5
5
1
10
3
Зворотній зв'язок

    Ecoline

    Kyiv

    Графік роботи

    • Понеділок - П'ятниця з 9:00 до 15:00
    • Субота - Неділя Вихідний