go back Назад

Оптимальна пропозиція для приватного будинку

download

Інструкція з монтажу

download

Каталог очисних споруд

download

Оптимальний підбір септика

download

Підбір системи аеробної доочистки

download

Технічні характеристики

download

Сертифікати

В залежності від гідрогеологічних умов та кількості постійно проживаючих жителів, системи очистки можуть бути у наступних конфігураціях:

Септик та дренажне поле

На першому етапі відбувається первинна механіко - біологічна очистка стоків. У септику здійснюватися осадження грубих зважених часток, внаслідок чого на дні септика утворюється осад. Забруднення органічного типу очищаються завдяки анаеробному бродінню, за рахунок анаеробних бактерій для яких органічні нечистоти є джерелом харчування і підтримки життєдіяльності. Далі вода проходить через спеціальний фільтр, який запобігає проходженню нечистот в дренажну систему. Правильно підібраний септик здатний очистити до 70% нечистот.
 1. Оглядовий люк
 2. Вихідний отвір
 3. Калібрований пропускний клапан.
 4. Фільтр (корзина)
 5. Пуцолан (фільтруючий матеріал)
 6. Деаэратор
 7. Вхідний Отвір
 8. Жирова плівка
 9. Дефлектор
 10. Органічний осад під дією анаеробного бродіння (за допомогою анаеробних бактерій) і органічно не розчинні речовини
Після первинного очистки освітлена вода через розподільчий колодязь направляється в фільтраційно дренажне поле, де відбувається очищення стоків до 95% і подальша утилізація їх у грунт. Довжина дренажних труб підбирається з розрахунку 12 м.п. на одного споживача. При піщаному грунті достатньо 8 м.п. на людину.

Переваги системи:

Такий варіант очисних споруд кращий при:

slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image slider image

СЕПТИК і біофільтр САД

Очисні споруди в даному варіанті складаються з септика попередньї очистки, септика аеробної доочистки і дренажу. Роботу автономних очисних споруд можна розділити на два етапи. На першому етапі стоки звільняються від нерозчинних фракцій. У септику відбувається відділення більш легких речовин, таких як масла, жири, СПАР і т.п. (флотація), а також, осадження важких речовин на дно септика (седиментація) і утворення осаду. Накопичуються в септику органічні забруднення розкладаються шляхом анаеробного бродіння. Правильно підібраний септик дозволяє видалити до 70% забруднень. Після первинного очищення освітлена вода прямує в септик аеробної доочистки (біофильтр «САД»). Зовнiшня конструкцiя біофільтру така ж, як у описаного вище септика. Усерединi САДУ розмiщенi рами з натягнутою на них дрiбноворсис­тою синтетичною тканиною типу POLITEX, на ворсинках якої розташовуються численнi колонiї аеробних мiкроорганiзмiв. Подача повiтря, необхiдного для життедi­яльностi мiкроорганiзмiв, в САД здiйснюеться компресором через дифузори, якi встановленi пiд рамами з тканиною. Біофільтр сконструйовано таким чином, щоб створити максимально сприятливі умови для життєдіяльності аеробних мікроорганізмів, завдяки яким відбувається доочищення стічних вод.

Стічні води, очищені в біофільтрі САД повинні бути відведені в невеликий (2 м.п. на 1-го жителя) дренаж або в дренажний колодязь.

Така технологія забезпечує високу ступінь очищення (до 98%) і може застосовуватися при:

   

Поділись з друзями

Який ступінь очищення системи Септик + Біофільтр "САД"?

Ступінь очищення стоків на виході досягає 95-99%.

Наскільки надійні пластикові септики?

Продукція виготовляється із високоякісного полімерного пластику, термін служби якого перевищує 50 років.

На якій відстані від будинку слід монтувати септик?

Від будівлі - мінімум 3 м і максимум 10-15 м (чим більша відстань від будинку, тим самим збільшується небезпека засмічення труб)

Куди йде вода після очищення з системи септик + біофільтр "САД"?

Стічні води, очищені в біофільтрі САД, повинні бути відведені в невеликий дренаж (2 м.п. на 1-го мешканця) або в дренажний колодязь.
5
5
1
10
3
Зворотній зв'язок

  Ecoline

  Kyiv

  Графік роботи

  • Понеділок - П'ятниця з 9:00 до 15:00
  • Субота - Неділя Вихідний