Назад Назад

Септик для будинку і дачі

download

Каталог продукції

download

Сертифікати

Що таке септик на дренажне поле?

На першому етапі відбувається первинна механіко - біологічна очистка стоків. У септику здійснюватися осадження грубих зважених часток, внаслідок чого на дні септика утворюється осад. Забруднення органічного типу очищаються завдяки анаеробному бродінню, за рахунок анаеробних бактерій для яких органічні нечистоти є джерелом харчування і підтримки життєдіяльності. Далі вода проходить через спеціальний фільтр, який запобігає проходженню нечистот в дренажну систему. Правильно підібраний септик здатний очистити до 70% нечистот. Після первинного очищення освітлена вода через розподільчий колодязь направляється в фільтраційно дренажний поле, де відбувається очищення стоків до 95% і подальша утилізація їх в грунт.

Переваги системи:

Такий варіант очисних споруд кращий при:

На ринку представлений широкий вибір септиків, однак для того щоб зробити правильний  вибір, вам необхідно знати принцип роботи септика, вивчити його конструктивні особливості  і розуміти, наскільки він підходить для забезпечення якісного очищення води в певних умовах.
 1. Оглядовий люк
 2. Вихідний отвір
 3. Калібрований пропускний клапан.
 4. Фільтр (корзина)
 5. Пуцолан (фільтруючий матеріал)
 6. Деаэратор
 7. Вхідний Отвір
 8. Жирова плівка
 9. Дефлектор
 10. Органічний осад під дією анаеробного бродіння (за допомогою анаеробних бактерій) і органічно не розчинні речовини
Після первинного очистки освітлена вода через розподільчий колодязь направляється в фільтраційно дренажне поле, де відбувається очищення стоків до 95% і подальша утилізація їх у грунт. Довжина дренажних труб підбирається з розрахунку 12 м.п. на одного споживача. При піщаному грунті достатньо 8 м.п. на людину.
slider image slider image

Придбати септик в Києві або отримати консультацію і підібрати необхідне обладнання можна за телефоном

+38 (044) 221-08-91 +38 (044) 221-52-63

Поділись з друзями

5
5
1
10
3
Зворотній зв'язок

  Ecoline

  Kyiv

  Графік роботи

  • Понеділок - П'ятниця з 9:00 до 15:00
  • Субота - Неділя Вихідний