download

Інструкція з монтажу

download

Станції біологічної очистки "Еко"

download

Технічні характеристики

download

Сертифікати

Станції біологічної очистки "Еко"

Робота станцій біологічної очистки стічних вод «Еко» заснована на найбільш ефективні технології, які використовуються на великих міських очисних спорудах. Вони призначені для механічної та біологічної очистки стічних вод від усіх джерел органічних забруднень: кухні, туалету, ванної кімнати і т.д.

Локальні очисні споруди "Еко" мають високу стійкість до дії агресивного середовища, довговічністю і гарантують високу ступінь очищення стічних вод. Якість очищеної води відповідає всім гігієнічним і санітарно-гігієнічним вимогам, так що очищені стоки можуть бути утилізовані безпосередньо в грунт за допомогою дренажу. Станції «Еко» виробляються відповідно ТУ У 29.2.-2023699-001-2003, а також мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04 / 39837 від 06. 08. 2007р. Локальні очисні споруди "Еко" мають високу стійкість до впливу навколишнього середовища, довговічністю і гарантують високу ступінь очищення стічних вод. Якість очищеної води відповідає всім гігієнічним і санітарно-гігієнічним вимогам, так що очищені стоки можуть бути утилізовані безпосередньо в грунт за допомогою дренажу. Станції можуть монтуватися підземно, полузаглубленного (при високому рівні грунтових вод) або наземно (для установок, що працюють сезонно, в теплу пору року).

Станції біологічного очищення "Еко" призначена для очищення стічних вод для:

Станції біологічного очищення стічних вод «Еко» складаються з поліпропіленового резервуара, який розділений на кілька секторів, в яких відбуваються механіко-біологічні процеси, необхідні для очищення води.

Процес очищення в станції «Еко»:

Попереднє очищення механічним шляхом - видалення грубих домішок і осадження важких нерозчинних забруднень в результаті чого вдається видалити до 60% мінеральних забруднень і знизити рівень БПК до 30%. У другій фазі відбувається біологічне очищення стічних вод розщеплення органічних забруднень мікроорганізмами. За допомогою компресорів в установку біологічної очистки подається кисень, завдяки чому створюється сприятливе середовище для життєдіяльності аеробних бактерій. Органічні забруднення для них є джерелом харчування. На останній фазі відбувається заспокоєння стоків і подальше відділення очищеної води від надлишкового мулу. Очищена вода залишає станцію, а надлишковий мул за допомогою ерліфтів відводиться в первинний відстійник. Далі чиста вода за допомогою дренажної системи відводиться в грунт.

Переваги використання станцій «Еко» в якості локальних очисний споруд:

Станції біологічного очищення «Еко» мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Підсумовуючи вищесказане можна сказати, що глибока біологічна очистка стічних вод на сьогоднішній день є одним з найбільш безпечних та ефективних способом очищення стічних вод. Звертайтеся, і наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть підібрати станцію біологічної очистки, що відповідає всім необхідним параметрам.

Поділись з друзями

Зворотній зв'язок

    Ecoline

    Kyiv

    Графік роботи

    • Понеділок - П'ятниця з 9:00 до 18:00
    • Субота - Неділя Вихідний